A Meme Index 1,1 millió dollár felett jár az előértékesítésén

A Meme Index több mém érme-indexet kínál, azaz a befektetők számára változatos portfóliókat nyújt. Ezek lényege, hogy egyrészt maximalizálják a potenciális nyereséget, másrészt megosztják a kockázatot.

A Meme Index 1,1 millió dollár felett jár az előértékesítésén

A Meme Index ($MEMEX) villámgyorsan hírnevet szerzett magának a mém érme befektetések világában: hétfőn az ICO-ja túlnőtt az 1,1 millió dolláron. 

Ez a friss mém token forradalmi megközelítést nyújt egy olyan térben, amely igen hívogató. A mém érmék idén elérték a 137 milliárd dolláros piaci kapitalizációt, tehát ez nem csak egy felejthető trend, sokkal több annál. Mivel a mém tokenek csak úgy hemzsegnek a világban, kiválasztani közülük azt az esélyest, amellyel elérhetjük a legmagasabb hozamot, igen nehézkes.

A mém érmék hatása tovább emelkedik, és közülük a $MEMEX, mint a mém indexek ökoszisztémájában lévő, hasznossággal dúsított mém token igencsak kiemelkedik, egykönnyen a jövőbeni növekedés záloga lehet.

A $MEMEX előértékesítési ára jelenleg 0.0147457 dollár, és már csak pár óra van hátra a következő szakaszbeli emelkedésig. Szállj be egy olyan projektbe, amely alaposan felrázza a mém érme-befektetésed!

A Meme Index erős indexeket kínál azok számára, akik kitettséget keresnek a mém érmék szektorában, és eközben csak mérsékelt kockázatot vállalnának

A Meme Index rögtön négy indexet kínál fel: Meme Titan, Meme Moonshot, Meme Midcap és Meme Frenzy. Ezek más és más kockázatvállalási fokozatot és befektetési stratégiákat szolgálnak ki.

Meme Index kriptovaluta vásárlás

A Meme Titan Index a 10 legjobb mém érmét foglalja magába, köztük van a $DOGE, a $SHIB és a $PEPE, amelyek túltettek a Bitcoin ($BTC) és az Ethereum ($ETH) teljesítményén is. Tény, hogy az 1000-szeres potenciáljuk a magasabb piaci kapitalizáció miatt apadhat, de még most is kiadós növekedési lehetőségeket foglalnak magukba.

A következő index a Meme Moonshot Index, mely azokra az érmékre fókuszál, melyek sebesen növekvő piaci kapitalizációval rendelkeznek, közülük többen is 1 milliárd dollár alatt helyezkednek el. Az tény, hogy ezek a tokenek nagyobb felfelé ívelő potenciállal kecsegtetnek, mint a Meme Titan Index, de sokkal nagyobb kockázattal is járnak.

kriptovaluta hírek

Forrás: X

A Meme Midcap Index egy fokkal feljebb lép, és az 50 - 250 millió dollár között lévő piaci tőkeértékű tokeneket célozza meg. Ha ezek az érmék átlibbennek az 1 milliárd dolláros lélektani határon, akkor a befektetők 4x és 20x közötti hozamra számíthatnak.

A Meme Frenzy Index azoknak a befektetőknek való, akik extrém volatilitást keresnek, és vállalják a magas kockázatot. Tény, hogy ebben a kosárban több érme is elbukhat, de egy-egy erősebb teljesítményű megemelheti az index összértékét.

Nézd meg a Meme Index ($MEMEX) előértékesítését

A $MEMEX-szel hozzáférhetsz az indexhez és a magas APY-val megsokszorozhatod a befektetésed 

Ahhoz, hogy hozzájuss a Meme Index változatos mém érmékből gondosan összeállított kosarához, és kitettséget szerezz a szektorban, $MEMEX tokeneket kell vásárolnod.  

Előnyös, hogy az egyes indexeken belüli eszközök módosíthatók a közösség által, akik szavazhatnak arról, hogy hozzátegyenek, vagy elvegyenek egy-egy tokent, így garantálva az indexek dinamikusságát. Tegyük fel, hogy mondjuk a $PEPE elkezd alulteljesíteni, abban az esetben kicserélhető egy olyan új érmére, mint mondjuk a Pepe Unchained ($PEPU).

A korai befektetők különleges lehetőséget kaptak arra, hogy emeljék a részesedésüket a Meme Index lekötési protokollján keresztül, amely cikkünk írásakor 2079%-os APY-t kínál.

kriptovaluta staking

Nem árt résen lenni, hiszen minél több befektető csatlakozik a Meme Indexhez, a lekötési jutalmak is apadni fognak, hiszen több érme landol a lekötési pool-ban. 

Csak ezen a héten a staking jutalmak még mindig 5000% felett voltak, de az új befektetők gyors beáramlása miatt az APY csökkent. A legjobb, ha kiaknázod a mostani jutalmakat, és így jelentős részesedésed lehet az érme bevezetése előtt.

Nézd meg a Meme Index ($MEMEX) előértékesítését

Nemsokára itt a következő szakasz, és emelkedik a $MEMEX token ára

A natív token értékének emelkedésétől már csak pár óra választ el bennünket. 

Ahhoz, hogy tudd biztosítani a mostani kedvezményes árat, keresd fel a Meme Index hivatalos honlapját, és vásárolj $MEMEX-et $USDT, $ETH, $BNB vagy bankkártya segítségével. 

kriptodeviza vásárlás előértékesítésben

Forrás: X

A Meme Index intelligens szerződését két megbízható cég, a Coinsult és a SolidProof is ellenőrizte, és kijelentették, hogy az biztonságos.

Maradj frissen értesült, csatlakozz a Meme Index online közösségéhez a Telegram és az X oldalán.

Nézd meg a Meme Index ($MEMEX) előértékesítését

Ezek is érdekelhetnek:

Wall Street Pepe: Az új éllovas a mémcoin piacon?

Három megállíthatatlan új kriptó, amelyek előtt hatalmas nyereség állhat: Wall Street Pepe, Solaxy és Flockerz

A fenti írás egy vendégtartalom így annak tartalmáért a ProfitLine szerkesztősége semminemű felelősséget nem vállal. A megjelenített információk nem minősíthetők befektetési tanácsadásnak, befektetési ajánlásnak, értékpapír / kriptovaluta / token / ICO stb. jegyzésére, vételére, eladására vonatkozó felhívásnak, azok kizárólag tájékoztatásul szolgálnak. Minden befektetés esetében kiemelten fontos az azt megalapozó információk és lehetőségek széleskörű megismerése. Fektessen be megfontoltan, járjon el pénzügyeiben felelősségteljesen! A kriptovaluta vásárlás és befektetés kockázata és volatilitása kiemelkedően magas.

Ők most a legértékesebb magyar influenszerek a Forbes listája szerint

Levakarhatatlan arcok a TikTokról, médiabirodalmat építő videósok a YouTube-ról és a Twitchről, tévés főműsoridőbe jutó közösségimédia-sztárok. Harmadik alkalommal készült el a Forbes influenszerlistája, és harmadszor is a debreceni TheVR lett az első. A húszfős rangsor a májusi Forbes magazinban, valamint a Forbes.hu-n!
2025. 04. 30. 12:30
Megosztás:

ERSTE Csoport: Erős működési teljesítmény az első negyedévben - A bankadók rányomják bélyegüket a nettó eredményre

Az Erste Csoport jó működési teljesítményt ért el az alaptevékenységet tekintve 2025 első negyedévében. A nettó kamatbevétel éves szinten kismértékben, 1,1 százalékkal, 1,87 milliárd euróra nőtt (2024 első negyedéve: 1,85 milliárd euró), míg a nettó díj- és jutalékbevétel 9,5 százalékkal, 780 millió euróra (2024 első negyedéve: 712 millió euró) emelkedett. A díjbevételek növekedését különösen a tőkepiaci termékek és a fizetési tranzakciók iránti erősebb kereslet vezérelték. A működési bevétel éves szinten 0,5 százalékkal, 2,80 milliárd euróra nőtt (2024 első negyedéve: 2,79 milliárd euró), bár az előző év első negyedévében egyszeri hatások is érvényesültek. A működési eredmény 2025 első negyedévében 3,2 százalékkal, 1,46 milliárd euróra csökkent (2024 első negyedéve: 1,51 milliárd euró).
2025. 04. 30. 12:00
Megosztás:

A Metaplanet új korszakot nyit: Bitcoin-vásárlás után globális elit tanácsadókkal erősít

A tokiói székhelyű Metaplanet nemcsak hatalmas mennyiségű Bitcoint vásárolt, hanem új szintre emeli stratégiáját azzal, hogy világszerte ismert szakemberekkel erősíti tanácsadó testületét. A cég célja egyértelmű: globális befolyásra szert tenni a kriptopiacon. A legújabb lépésük David Bailey, a BTC Inc. vezérigazgatójának bevonása, aki már most új lendületet adhat a vállalat Bitcoin-dominanciára irányuló terveinek.
2025. 04. 30. 11:00
Megosztás:

Estek az európai és amerikai kötvényhozamok, erősödött a dollár

Ugyan a vártnál kevésbé lett erős a spanyol GDP adat, de az ír gazdaság ismét rendkívül magas növekedést produkált, így a várakozásoknál gyorsabb lehet az euróövezet első negyedéves növekedése, miközben váratlanul megugrott a spanyol infláció is.
2025. 04. 30. 10:30
Megosztás:

Emelkedtek a vezető indexek a tengerentúlon

Emelkedtek a tengerentúl indexek, miután napközben javította a hangulatot, hogy Howard Lutnick kereskedelemi miniszter kijelentette, hogy egy meg nem nevezett országgal sikerült tető alá hozni a kereskedelmi megállapodást.
2025. 04. 30. 10:00
Megosztás:

A Cardano fejlesztői aktivitásban lekörözte az Ethereumot – új korszak kezdődhet az ADA kriptovaluta számára?

Miközben a kriptovilág reflektorfényében gyakran az Ethereum és a Bitcoin szerepelnek, a Cardano most újra bebizonyítja, hogy korai lenne leírni. A közelmúlt fejlesztői aktivitása alapján a Cardano megelőzte az Ethereumot a GitHub hozzájárulások számában, ami sokak szerint fordulópontot jelenthet a projekt életében. Mi áll a háttérben, és mit jelenthet mindez az ADA token jövőjére nézve? Cikkünkben ennek járunk utána!
2025. 04. 30. 09:30
Megosztás:

Többnyire emelkedéssel zártak a főbb európai piacok tegnap, egyedül a francia index csökkent

Többnyire emelkedéssel zártak a főbb európai piacok tegnap, egyedül a francia index csökkent. Az euróövezet gazdasági hangulati mutatója áprilisban 93,6 pontra esett vissza a márciusi felülvizsgált 95,0 pontról, és elmaradt 94,5 pontos piaci várakozástól.
2025. 04. 30. 09:00
Megosztás:

Nyíregyházi gyilkosság: mindenki átsiklik egy nyugtalanító részlet felett

Április 24-én felmentette a bíróság a különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntettének vádja alól és kényszergyógykezelését rendelte el annak a férfinak, aki elborult elmével, konyhakéssel szurkálta agyon a feleségét, írja a Nyíregyházi Törvényszék honlapja. A bírák úgy ítélték, a vádlott nem volt beszámítható, ám azt nem vizsgálták, hogy a férfi korábbi pszichiátriai kezelésének mennyi köze lehetett a bűncselekmény elkövetéséhez.
2025. 04. 30. 08:25
Megosztás:

Gyengült szerda reggelre a forint

Gyengült kissé szerda reggelre a forint a főbb devizákkal szemben az előző délutáni jegyzéséhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben.
2025. 04. 30. 07:30
Megosztás:

Hány forint most a fizikai munkások órabére Magyarországon?

Az idei első negyedévben 2 250 forint volt a fizikai munkát végző szak- és betanított munkások átlagos bruttó órabére – derül ki a Trenkwalder közel 7 ezer fő béradatait feldolgozó elemzéséből. Ez a szint 9,1 százalékkal haladja meg az előző év hasonló időszakában tapasztalt 2 061 forintos értéket.
2025. 04. 30. 07:00
Megosztás:

40 százalékkal több jelzáloghitelt vettek fel a magyarok az első negyedévben

Jelentősen, mintegy 40 százalékkal nőtt a lakáscélú és szabad felhasználású lakossági jelzáloghitelek kihelyezett összege az első negyedévben az előző év azonos időszakához képest – derül ki a Független Pénzügyi Közvetítők Országos Szövetségének (FPKOSZ) felmérésből. A közvetítői piac 85 százalékát lefedő szakmai szervezet adatai szerint a márciusban újonnan kötött jelzáloghitel-szerződések összege elérte a 136 milliárd forintot. A banki hitelkonstrukciók továbbra is kedvezőek, az emelkedő ingatlanárak és a piacon elérhető alternatívák sokfélesége miatt azonban egyre fontosabbá válik az alapos tájékozódás és a független közvetítők szerepe.
2025. 04. 30. 06:30
Megosztás:

Kinevezések és új partner a PortfoLionnál

Több kolléga előléptetése mellett Mihály Zsolt partneri kinevezését is bejelentette az OTP Csoporthoz tartozó kockázati- és magántőke alapkezelő, a PortfoLion Capital Partners. A frissen kinevezett partner az elmúlt nyolc évben több sikeres tranzakcióban vett részt, köztük a Szallas Grouphoz kapcsolódó felvásárlásokban, legutóbb tavaly év végén a lengyel 4fizjo kisebbségi üzletrészének megvásárlásában és a Coding Giants 8,5 millió eurós befektetési körében. Mihály Zsolt eddigi feladatai mellett aktív szerepet vállal a menedzsmentben és az alapkezelő stratégiájának alakításában is.
2025. 04. 30. 06:00
Megosztás:

Felemás piacon is kiemelkedő eredménnyel zárt tavaly az MBH Csoporthoz tartozó Euroleasing

Az MBH Csoporthoz tartozó Euroleasing 25 százalékot meghaladó piaci részesedéssel tavaly is megőrizte piacvezető pozícióját a hazai lízingpiacon, tovább erősítve meghatározó szerepét a személy- és kishaszonjármű-, mezőgazdasági gép- és nagyhaszonjármű-finanszírozás területén. Az ágazati átalakulások ellenére a társaság több szegmensben is az átlag feletti teljesítményt ért el, köszönhetően kiterjedt partnerhálózatának és rugalmas finanszírozási megoldásainak. Továbbá 8%-os bruttó hitelállomány-növekedést, és több mint 5,6 milliárd forint adózott eredményt ért el a lízingcsoport. A vállalat célja, hogy tovább erősítse pozícióját, és innovatív megoldásokkal járuljon hozzá az ágazat fejlődéséhez.
2025. 04. 30. 05:30
Megosztás:

Jegybanki alapkamat 2025 április: Nincs változás monetáris fronton

A Monetáris Tanács az áprilisi kamatmeghatározó ülésén sem változtatott az irányadó kamatokon. A jegybanki alapkamat továbbra is 6,50 százalékon áll. A kamatfolyosó két széle szintén változatlan maradt – 5,50, illetve 7,50 százalékon. A döntés nem okozott semmilyen meglepetést, megfelelt a széles körű elemzői konszenzusnak.
2025. 04. 30. 05:00
Megosztás:

Erős volt a turizmus első negyedéve

Bár márciusban 6%-kal elmaradt a turisztikai vendégforgalom a tavalyi szinttől, az első negyedév így is kedvezően alakult: a belföldi vendégek száma 0,7%-kal, a külföldieké pedig 16%-kal meghaladta az előző év azonos időszakit. Ebből látszik, hogy továbbra is a külföldiek adják a növekedés motorját. 2025-ben azt várjuk, hogy folytatódik az idegenforgalom növekedési trendje a nemzetközi folyamatokkal összhangban, melyet itthon a reálbérek növekedése, és az egyéb juttatások, mint például az családi adókedvezmény fokozatos megduplázása, két- és háromgyermekes anyák szja-kedvezménye is támogat.
2025. 04. 30. 04:30
Megosztás:

Sok kihívás mellett soha nem látott támogatási lehetőségek az agráriumban

2024 a kihívások éveként vonul be a mezőgazdaság történetébe, és 2025 is formálni fogja az ágazat jövőjét. A ragadós száj- és körömfájás járvány miatti komoly aggodalmat keltő évkezdés ellenére bizakodásra is van ok, hiszen minden eddiginél több vidékfejlesztési támogatás érkezhet a szektorba – hangzott el az OTP Bank Agrárgazdasági Értékesítési Igazgatóságának sajtótájékoztatóján. A jelenlévő szakértők szerint a lehető legtöbb forrás lehívásához alapos tervezésre, szakértői segítségre és gyors ügyintézésre van szükség, amelyben mindenkinek hatékonyan kell együttműködnie az agrárvállalkozásoktól a hitelintézeteken át a hatóságig.
2025. 04. 30. 04:00
Megosztás:

Továbbra is 6,5 százalék a hazai jegybanki alapkamat

Ezúttal sem változtak a kamatszintek. A várakozásoknak megfelelően, mai ülésen is változatlanul hagyta a kondíciókat a Magyar Nemzeti Bank Monetáris Tanácsa, az alapkamat 6,50 százalékon, az overnight jegybanki betét 5,50 százalékon, az overnight fedezett hitel kamata 7,50 százalékon maradt.
2025. 04. 30. 03:30
Megosztás:

Ismét Magyarországra érkeznek a Google autói

Jövő keddtől ismét Magyarországon készítenek 360 fokos utcaképeket a Google különleges kamerarendszerrel felszerelt autói - közölte a Google kedden az MTI-vel.
2025. 04. 30. 03:00
Megosztás:

Megszűnik a villanyóra-leolvasás, ez lesz helyette!

Forradalom az árammérésben: Vége a cetlis óraleolvasások korának! Az MVM bejelentette: lépésről lépésre megszűnik a hagyományos mérőórák leolvasása, és helyükbe teljesen automatizált, távolról vezérelt okosmérők lépnek. A változás nemcsak kényelmet, de pénzügyi és környezeti előnyöket is hoz a lakosságnak – de aki lemarad, annak fizetnie kell az okoseszközért!
2025. 04. 30. 02:00
Megosztás:

​Eldőlt? Ő lehet a következő pápa!​

Pápaválasztó konklávé előtt áll a katolikus egyház, miután Ferenc pápa április 21-én elhunyt. A május 7-én kezdődő konklávé során 135 bíboros dönt majd a következő egyházfőről. A fogadóirodák már most esélylatolgatásokba kezdtek, és az alábbi öt bíborost tartják a legesélyesebbnek a pápai trónra.​
2025. 04. 30. 01:30
Megosztás: